Netflix promuje LGBT na ogromnych billboardach w polskich miastach. Padło pytanie: Kto na to pozwolił?

Netflix stawia na promocję swoich programów oraz... LGBT. W Polsce robi to poprzez ogromne billboardy, które pojawiły się w największych miastach. Na billboardach napisano, że "nie da się opowiedzieć pełnej historii bez LGBTQIA+".

Taki billboard można zaobserwować w Krakowie
fot. Niezalezna.pl

Na wielkich billboardach - jeden z nich można oglądać m.in. w Krakowie, spacerując przy Wiśle, a to miejsce niezwykle uczęszczane przez turystów - promowany jest program "Porady różowej brygady". Netflix zachęca do jego oglądania, twierdząc, że "różowa brygada robi totalne metamorfozy ciała i duszy". 

Dodano też inne hasło: "Nie da da się opowiedzieć pełnej historii bez LGBTQIA+". To nie tylko hasło, bo efekty widać coraz częściej w produkcjach Netflixa, gdzie w filmach czy serialach coraz więcej jest wątków trans czy homoseksualnych. 

Podobne billboardy Netflix-LGBT można spotkać nie tylko w Krakowie, ale też - jak informują internauci - na przykład we Wrocławiu. 

Komentujący ten fakt zwracają uwagę na to, że ktoś musiał pozwolić na przeprowadzenie tego typu kampanii. Zarówno w Krakowie, jak i Wrocławiu, rządzą prezydenci związani z sejmową opozycją.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#netflix #LGBT

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo