Spotkanie online z Danutą Stenką

W ramach cyklu "Mój Dramatyczny" 28 czerwca odbędzie się spotkanie online z aktorką Danutą Stenką. Będzie można je obejrzeć na kanale YouTube Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy.

Facebook.com/Stenka.D/Bartek Wieczorek

W Teatrze Dramatycznym pracowała przez 10 lat. Wciąż pamięta, że to był także jej dom. Zagrała tu pamiętne role m.in. w "Elektrze" i w "Poskromieniu złośnicy" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz w "Kobiecie z morza" – przedstawieniu Roberta Wilsona

 - napisała kierowniczka ds. PR teatru Weronika Doboszyńska.

Rozmowę przeprowadził Wojciech Majcherek.

Emisja spotkania z aktorką odbędzie się 28 czerwca o godz. 19 na kanale YouTube Teatru Dramatycznego. Dostęp do emisji jest bezpłatny.

Jak przypomniano, "cykl 'Mój Dramatyczny. Spotkania' to rozmowy z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy".

"Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności. Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną, Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską, Piotrem Fronczewskim i Adamem Ferencym"

- napisała Doboszyńska.

Zapisy dotychczasowych spotkań w cyklu "Mój Dramatyczny" znaleźć można na kanale YouTube.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo