Dla niego to mecz życia? Wymowne zdjęcie!

Zdaniem szwedzkich piłkarzy mecz z Polską będzie na pewno pełen napięcia, nerwów i dramaturgii lecz na murawę stadionu w Sankt Petersburgu wybiegną w środę ze „stuprocentowym sfokusowaniem na zwycięstwo”. W sieci znalazło się wymowne zdjęcie, pokazujące osamotnionych na boisku Paulo Sousę oraz Grzegorza Krychowiaka.

Twitter/@laczynaspilka

- O takich meczach, kiedy myśli się o nich przez kilka dni bez przerwy i rozważa możliwe scenariusze przed snem, każdy ambitny piłkarz marzy już w dzieciństwie i w końcu nadchodzi taki dzień - powiedział Mikael Lustig.

Robin Quaison ocenił: "właśnie przed takimi meczami psychika rozgrzewa się do czerwoności czekając na pierwszy gwizdek sędziego. To jest właśnie prawdziwy futbol, w którym stawka dla obu drużyn jest wysoka”.

- Polska chce wygrać i musi, aby grać dalej, ale to zależy od nas. Jest to bardzo silny fizycznie i zmotywowany zespół z fantastycznym napastnikiem, który jest w stanie zmienić wynik meczu

- dodał.

Obrońca Manchesteru United Viktor Lindeloef stwierdził, że dla niego będzie to walka od pierwszej do ostatniej sekundy meczu bowiem to on będzie odpowiedzialny za pilnowanie Roberta Lewandowskiego.

- Wiem, że wystarczy ułamek sekundy zagapienia się, a on to wykorzysta jak wyczekujący drapieżnik

- dodał.

Kilku szwedzkich piłkarzy w niedzielę złamało przepisy sanitarne na zgrupowaniu w Goeteborgu zamawiając swoich prywatnych ... fryzjerów, aby - jak wyjaśnili -dobrze wyglądać na zbliżeniach po strzeleniu bramki.

Selekcjoner Janne Andersson był bardzo niezadowolony, lecz później przyznał, że „jeżeli stylizacja włosów jest dla nich tak ważna, a wygląda na to, że poważnie się szykują na ten mecz, to może się przełożyć na morale".

Po poniedziałkowym treningu, w sieci znalazło się wymowne zdjęcie. Na nim widać osamotnionych na boski selekcjonera polskiej reprezentacji Paulo Sousę oraz Grzegorza Krychowiaka. Ten nie zagrał w ostatnim meczu z Hiszpanią, z uwagi na czerwoną kartkę w pierwszym meczu ze Słowacją. Internauci żywo dyskutują, czy Krychowiak znajdzie się z powrotem w wyjściowej jedenastce.

 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl, Twitter

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo