Służby szukają wędkarza w zalewie

W niedzielę wznowiono poszukiwanie 38-latka, który wyskoczył z łódki podczas zawodów wędkarskich na zalewie w Cieszanowicach (woj. łódzkie). Dwaj wędkarze, którzy z nim płynęli z poszukiwanym, byli pijani - powiedziała rzeczniczka policji w Piotrkowie Tryb. asp. Izabela Gajewska.

policja.pl

Przed południem w niedzielę wznowiono poszukiwania 38-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który wyskoczył z łódki na zalewie w Cieszanowicach (Łódzkie).

- To było podczas sobotnich zawodów wędkarskich na Zalewie Cieszanowickim. Trzej mężczyźni płynęli łódką. W pewnym momencie, najprawdopodobniej spławik jednego z nich o coś zaczepił. 38-letni mężczyzna chciał go odczepić i wyskoczył z łódki. Po chwili zniknął pod wodą

- relacjonowała aspirant Gajewska.

- Ci, którzy byli na miejscu starali się w jakiś sposób reagować, ale szybko zadzwonili na numer alarmowy - zaznaczyła. - Dwaj mężczyźni, którzy płynęli łódką z poszukiwanym byli pijani - powiedziała. - Mieli po ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie - podkreśliła.

Poszukiwania 38-latka trwały w sobotę do zmroku. W niedzielę je wznowiono. Wędkarza szukają m.in strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

oa
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo