Robert Lewandowski ostrzega przed meczem o wszystko: "Woli walki nie może nam zabraknąć"

Polscy piłkarze skazywani na porażkę w Sevilli sensacyjnie zremisowali z Hiszpanią 1:1 i wciąż mogą awansować do fazy pucharowej Euro 2020. O wszystkim zadecyduje mecz ze Szwecją. Robert Lewandowski podkreśla, że to rywale są faworytem tego spotkania.

Robert Lewandowski po zdobyciu wyrównującego gola w meczu z Hiszpanią
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Robert Lewandowski zdobył wyrównującego gola w meczu z Hiszpania. Po remisie 1:1 w Sevilli Biało-czerwoni o awans z grupy na Euro 2020 zagrają ze Szwecją. Kapitan naszego zespołu uważa jednak, że to rywale będą faworytem środowego starcia w Sankt Petersburgu.

Dla nas najważniejszy będzie teraz trzeci mecz. Może nam zabraknąć umiejętności, ale nie może nam zabraknąć determinacji i woli walki

- podkreślił Robert Lewandowski w rozmowie z TVP.

Najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski podsumował też mecz z Hiszpanią:

To fantastyczne uczucie strzelić bramkę, a przede wszystkim zagrać taki mecz, jak zagraliśmy. Dziś mieliśmy determinację i wolę walki od pierwszej minuty. Pomimo straconej bramki realizowaliśmy nasze założenia i wierzyliśmy, że możemy zdobyć punkty i to się udało. (...) Mieliśmy kilka niezłych sytuacji i nie dawaliśmy też Hiszpanom postawić kropki nad "i" myślę, że to zasłużony remis.

Robert Lewandowski doprowadził do remisu w meczu z Hiszpanią

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #piłka nożna #Euro 2020 #Polska-Hiszpania ##ESPPOL

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo