„Bardzo interesujący” i pomaga „uniknąć zawału”. Goście Gali Niezalezna.pl mówią o naszym portalu

Dlaczego „Niezależna”? Spytaliśmy naszych gości, co skłania ich do regularnego czytania naszego portalu. - Jest to prawicowy, bardzo interesujący portal i zawiera treści nie tylko polityczne, ale kulturalne i sportowe. Zawiera więc wszystkie treści, które mnie interesują – powiedziała nam Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Zdaniem szefa gabinetu politycznego Prezesa Rady Ministrów posła Marka Suskiego, regularne czytanie portalu Niezalezna.pl pomaga „uniknąć zawału”.

Autor: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Podczas czwartkowej gali portalu Niezalezna.pl wręczono dwie specjalnie dedykowane Nagrody Prometejskie imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kapituła zdecydowała o przyznaniu nagrody Związkowi Polaków na Białorusi, którego członkowie mierzą się z bezprecedensowymi represjami reżimu Alaksandra Łukaszenki. Doceniono także inicjatywę przekopu Mierzei Wiślanej, nad realizacją której czuwa pełnomocnik rządu ds. gospodarki wodą oraz inwestycji w gospodarce morskiej i wodnej, minister Marek Gróbarczyk.

- Nasze myśli kierujemy ku tym, którzy walczą o życie w wolności i godności. Dlatego też niezmiernie się cieszę, że Kapituła Nagrody Prometejskiej imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przyznała ją Związkowi Polaków na Białorusi. Jak, niestety, aż nazbyt dobrze to wiemy, członkowie Związku podlegają represjom. Są prześladowani za to, że chcą żyć jako Polacy oraz dobrzy obywatele Białorusi, a nie jako poddani wschodniego satrapy

– napisał w liście skierowanym do uczestników Gali Niezalezna.pl prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W uroczystości uczestniczyło wielu polityków i osób publicznych, więc korzystając z okazji postanowiliśmy niektórych z nich zapytać czy, a jeśli tak, to dlaczego czytają nasz portal.

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości i była minister spraw zagranicznych Anna Fotyga przyznała „z ręka na sercu”, że portal Niezalezna.pl „czytuje regularnie”. - Robię to z przyzwyczajenia, ale i z sentymentu, ale także dlatego, że znajduję tam informacje, które mi umykają w innych źródłach – powiedziała.

- Dużo czasu spędzam za granicą i to jednak oznacza pewne oddalenie, a portal Niezalezna.pl zapewnia mi pewną stałą wiedzę na temat środowiska, działań, tego, co się dzieje w Polsce, czego potrzebuję. Nie jest to oczywiście tylko portal Niezalezna.pl, ale przyzwyczajenie, jestem konserwatystką, wiec akurat ten portal czytuję regularnie

- zapewniła Anna Fotyga.

Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska powiedziała, że nasz portal czytuje regularnie nie tylko ona, ale także jej mąż (ambasador Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie) oraz jej dzieci.

Jest to prawicowy, bardzo interesujący portal i zawiera treści nie tylko polityczne, ale i kulturalne, sportowe. Zawiera więc wszystkie treści, które mnie interesują i perspektywa, którą zawiera portal jest jak najbardziej interesująca. W związku z tym czytam i polecam wszystkim czytanie portalu [Niezalezna.pl-red.], bo warto

- tłumaczyła. Jak dodała, „jeśli nawet się nie zgadzamy z jakimiś treściami, to warto te treści przeczytać i się nad tym zastanowić”.

Szef gabinetu politycznego Prezesa Rady Ministrów poseł Marek Suski powiedział naszej reporterce Cyntii Harasim, że czyta portal Niezalezna.pl „bardzo często”. – Jeśli robię przegląd mediów, to patrzę na portale, których nie będę reklamował i na „Niezależną” i widzę, że są dwie Polski – wyznał.

- Najpierw – przyznam się – jak zaczynam sprawdzać, co się dzieje w mediach, to zaglądam na pewne portale lewicowe. Czytam, jakie straszne rzeczy się dzieją w Polsce, jakie katastrofy, tu matka zabiła dziecko, tam minister zrobił coś głupiego, Unia nam grozi, katastrofy, nieszczęścia, Polska w ruinie, a na koniec zaglądam na „Niezależną” i… unikam zawału

- powiedział Marek Suski.

ZOBACZ RELACJĘ Z GALI PORTALU NIEZALEZNA.PL 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Nagroda Prometejska im. Lecha Kaczyńskiego #Gala Portalu Niezalezna.pl

po
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo