Polscy piłkarze chcą wygrać w Hiszpanii: "Przełomowy moment przyjdzie i kibice będą z nas dumni"

Czy polscy piłkarze mogą wygrać na Euro 2020 z Hiszpanią? Obrońca Biało-czerwonych Jan Bednarek twierdzi, że tak. "Jesteśmy zjednoczeni i przekonani, że możemy osiągnąć sukces w Hiszpanii" - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej.

Jan Bednarek wierzy w sukces Polakó w meczu z Hiszpanią
fot. PZPN

W sobotni wieczór Polacy zagrają drugi mecz na piłkarskich mistrzostwach Europy. W gorącej Sevilli zmierzą się z faworytem Grupy E i jednym z kandydatów do triumfu w Euro 2020 - Hiszpanią. Po porażce w poniedziałkowym starciu ze Słowacją, nad Wisłą mało jest wiary w to, że na Półwyspie Iberyjskim Biało-czerwoni osiągną korzystny rezultat. Szczęśliwie wiary w powodzenie tej trudnej misji nie tracą piłkarza, a przynajmniej to zadeklarował na konferencji prasowej Jan Bednarek.

Drugi raz nie rozegramy i mistrzostw świata w Rosji, i meczu ze Słowacją. Wyrzucamy złe myśli z głowy i szukamy pozytywów, aby przygotować się do tego co jest i będzie. Jesteśmy zjednoczeni i przekonani, że możemy osiągnąć sukces w Hiszpanii

- powiedział obrońca Southampton.

Bednarek dodał, że drużyna prowadzona przez portugalskiego trenera Paulo Sousę wciąż czuje wsparcie ze strony Polaków:

Wiemy, że trzydzieści osiem milionów kibiców jest z nami. Więcej nie potrzebujemy. Granie w reprezentacji Polski to duma i chcemy dać radość kibicom, rodzinie, bliskim.

Zawodnik, który trzydzieści razy wystąpił w koszulce z Orłem na piersi zapewnia, że drużyna wyciągnęła wnioski po nieudanym meczu ze Słowacją:

Wiemy, co robić, aby wygrać. Jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć dobry wynik. Kto z nas nie wierzy, może zostać w Sopocie. Jest chęć udowodnienia i pokazania, jak ciężko pracowaliśmy. Przełomowy moment przyjdzie i kibice będą z nas dumni.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Polska-Hiszpania #Euro 2020 #piłka nożna #Jan Bednarek

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo