Niemiec ugryzł Francuza? Kuriozalne starcie Ruedigera i Pogby: "Jesteśmy przyjaciółmi, to nic wielkiego"

Do dziwacznej sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy meczu Francja - Niemcy na Euro 2020. Antonio Ruediger podszedł od tyłu do Paula Pogby i wykonał gest, jakby chciał ugryźć piłkarza rywali, a później... złapał go za pierś.

Antonio Ruediger i Paul Pogba podczas meczu Francja-Niemcy na Euro 2020
fot. screen

Francuzi pokonali 1:0 Niemców w ciekawie zapowiadającym się spotkaniu grupy F na piłkarskich mistrzostwach Europy. Uwagę kibiców przykuła jednak sytuacja, która wydarzyła się pod koniec pierwszej połowy. W 45. minucie spotkania niemiecki obrońca Antonio Ruediger podszedł do Paula Pogby i... spróbował go ugryźć.

Myślę, że wszyscy to widzieli w telewizji. Wydaje mi się, że mnie ugryzł

- powiedział po meczu Pogba.

Ruediger w dziwny sposób zaatakował Pogbę

Francuski pomocnik Manchesteru United nie zamierzał później jednak roztrząsać tej sytuacji, ani domagać się kary dla niemieckiego piłkarza.

Jesteśmy przyjaciółmi, nic wielkiego się nie stało. Nie będę z takiego powodu domaga się żółtej czy czerwonej kartki. Nie chcę by był z tego powodu zawieszony.

Po spotkaniu Ruediger i Pogba podziękowali sobie za grę, więc najwyraźniej sprawa szybko poszła w zapomnienie. Ma natomiast o czym myśleć Joachim Loew. Porażka w pierwszym meczu stawia Niemców w trudnej sytuacji. 19. czerwca zmierzą się w grupie z Portugalią, a na zakończenie tej fazy Euro czeka ich spotkanie z Węgrami.

Joachim Loew ma powody do zmartwień

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Antonio Ruediger #Paul Pogba #Euro 2020 #piłka nożna

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo