Kibice wspierają Eriksena. Piękny gest austriackich fanów

Kibice z całej Europy przesyłają wyrazy wsparcia Christianowi Eriksenowi, który wczoraj zasłabł podczas meczu i był reanimowany na murawie podczas spotkania Danii z Finlandią. Piękny obrazek oglądaliśmy przed meczem Austrii z Macedonią Północną.

Austriaccy kibice wspierają Cristiana Eriksena
twitter.com @xcvrf14

29-letni Christian Eriksen, najbardziej znany duński piłkarz ostatnich lat, zasłabł tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania w Kopenhadze pomiędzy Danią a Finlandią. Bez kontaktu z rywalem osunął się na murawę. Zanim dobiegły do niego służby medyczne, pierwszej pomocy udzielił mu kapitan zespołu Simon Kjaer.

Eriksen długo był reanimowany na murawie, a potem zwieziono go na noszach i przetransportowano do szpitala. Akcja powiodła się, zawodnik - jak wykazały badania - przeszedł zawał serca, ale odzyskał świadomość. 

Lekarz reprezentacji Danii przyznał, że u przechodzącego badania w szpitalu Christiana Eriksena doszło w sobotę do zatrzymania akcji serca. Dodał, że nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia, a wykonane dotąd badania "wyglądają dobrze".

Tymczasem, wsparcie dla Eriksena deklarują również kibice z innych krajów. Fani reprezentacji Austrii pojawili się na meczu z Macedonią północną ze specjalnym transparentem:

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Christian Eriksen

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo