Miało być śmiesznie, nie wyszło. Petru przypomniał o sobie kolejną solidną wpadką

Ryszard Petru postanowił zamieścić na Twitterze pewne zdjęcie. Opisał je: Polski Ład w praktyce i zapewne uważał, że żart się udał. Problem w tym, że owo zdjęcie zostało zrobione...po zamachu na Jana Pawła II, kiedy to Polacy modlili się o ocalenie papieża.

Polski Ład to firmowany przez partie tworzące Zjednoczoną Prawicę nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii. Jego fundamenty to 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym kwota wolna od podatku do 30 tys. zł i podniesienie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł); inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy; mieszkania bez wkładu własnego; dom do 70 mkw. bez formalności; a także emerytura bez podatku do 2500 zł.

Najwidoczniej program nie przypadł do gustu Ryszardowi Petru, który postanowił zamieścić na swoim Twitterze zdjęcie klęczących na chodniku kobiet, gdzie jedna z nich trzyma przed sobą papier toaletowy, z opisem: "Polski Ład w praktyce".

Problem w tym, że owo zdjęcie zostało zrobione...po zamachu na Jana Pawła II, kiedy to Polacy modlili się o ocalenie papieża.

W sieci zawrzało:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Ryszard Petru #PRL #poilityka #Polski Ład

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo