To już koniec Wiosny! Wściekły Durczok atakuje Biedronia: "Zamknij ten niezdarny cyrk"

Samorozwiązanie partii Wiosna, jakie nastąpiło wczoraj, wzbudziło sporo emocji u Kamila Durczoka. Były gwiazdor telewizji, który z samego szczytu popularności szybko spadł w dół, napisał ostro do Roberta Biedronia: "Wracaj na warszawskie salony. Nie istniejesz bez nich" - stwierdził.

To już koniec Wiosny!
fot. twitter.com/JoankaSW/

Zgromadzenie ogólne Wiosny podjęło w piątek decyzję o samorozwiązaniu partii. Lider Wiosny - europoseł Robert Biedroń - mówił wcześniej, że decyzja zgromadzenia ogólnego będzie oznaczała uruchomienie procesu likwidacji jego partii, a "proces konsolidacji Nowej Lewicy zostanie rozpoczęty formalnie". Sprawa połączenia SLD i Wiosny sięga 2019 r., kiedy po wyborach parlamentarnych partie zdecydowały o zjednoczeniu. Nowe ugrupowanie powstanie na bazie Sojuszu, do którego wstąpią członkowie partii Biedronia.

"Coś się kończy, coś się zaczyna" - napisała na Twitterze poseł Joanna Scheuring-Wielgus. 

Ostry wpis Durczoka

Na rozpad Wiosny zareagował były gwiazdor telewizji TVN, który nie ukrywa swojej niechęci do obecnej partii rządzącej. Jak się okazuje, z Lewicą też mu nie po drodze.

- Zamknij, Robercie Biedroniu, ten niezdarny cyrk, ciesz się unijnymi apanażami i wracaj na warszawskie salony. Nie istniejesz bez nich 

- napisał na Twitterze Kamil Durczok, dodając hasztagi: zero poglądów, zero wiedzy, celebrity, pustka i kłamstwa.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Kamil Durczok #Robert Biedroń

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo