Specjalny dodatek do „GPC”. Same piłkarskie rarytasy

Polecamy Państwa uwadze specjalny dodatek do „Gazety Polskiej Codziennie” poświęcony EURO 2020. Wszystko jest w nim niezwykłe, choćby z tego powodu, że piłkarskie mistrzostwa Europy nazywają się EURO 2020, a rozgrywane są w roku 2021.

mat. pras. Gazeta Polska Codziennie

Wewnątrz znajdziecie Państwo same rarytasy. Sam nie wiem, od czego zacząć. Prezentujemy biogramy naszych, miejmy nadzieję dzielnych, piłkarzy i dywagacje o ich szansach. 

Redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz przedstawi swój piłkarski punkt widzenia.

Przedstawimy Wam wszystkie zespoły uczestników imprezy i największe gwiazdy każdej z grup. Znajdziecie teksty o Cristiano Ronaldo, Harrym Kanie czy Romelo Lukaku. Oczywiście tekstu o Robercie Lewandowskim też nie zabraknie. 

Chcecie sobie skoczyć na któryś z meczów i nie wiecie, czy Was wpuszczą do danego kraju? Na to też przygotowaliśmy antidotum: to covidowa mapa EURO 2020. Przepisy pandemiczne każdego z krajów-organizatorów.

Gdy jednak zostaniecie w starej dobrej Polsce, to obserwację wszystkich meczów ułatwi nasz plan transmisji telewizyjnych. A gdy jesteście futbolowymi maniakami to możecie sobie wyjąć ze środka Dodatku i przykleić (byle nie za mocno, aby po EURO nie musieć przemalowywać domu) terminarz z wszystkimi meczami.

Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy ciekawi są zdań innych na temat szans, faworytów i losu Polski… w tych zawodach. Przepytaliśmy dziesięciu polityków różnych opcji. Niektóre odpowiedzi zaskakują. Ani słowa o praworządności!

Nie zwlekajcie, już od piątku 11 czerwca w kioskach Gazeta Polska Codziennie z Dodatkiem na EURO 2020! I to w zupełnie niepodwyższonej cenie. Trzeba!

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie,

#Gazeta Polska Codziennie #Euro 2020

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo