Springsteen na Broadwayu. Koncerty tylko dla zaszczepionych!

Rockman Bruce Springsteen powraca na Broadway ze swoim jednoosobowym show w czerwcu, stając się pierwszym dużym przedstawieniem w nowojorskiej dzielnicy teatralnej, która jest zamknięta od ponad roku z powodu pandemii koronawirusa.

Bruce Springsteen,
youtube.com/printscreen

Piosenkarz i autor tekstów otworzy swój jednoosobowy program „Springsteen on Broadway” od 27 czerwca do 4 września - ogłosili w poniedziałek producenci.

Aby wziąć udział, publiczność musi przedstawić dowód pełnych szczepień przeciwko COVID-19.

„Uwielbiam „Springsteen na Broadwayu” i jestem podekscytowany, że poproszono mnie do powtórzenia show w ramach ponownego otwarcia Broadwayu”

– powiedział Springsteen w oświadczeniu.

Wokalista „Born to Run” po raz pierwszy otworzył swój show, mieszankę osobistych historii i wybranych piosenek granych na gitarze i fortepianie, w październiku 2017 roku.

Pokazy na Broadwayu zostały odwołane w marcu 2020 r. z powodu pandemii, ale wiele z nich ogłosiło niedawno daty wznowienia od sierpnia i września.

Większość produkcji wciąż pracuje nad COVID-19 i protokołami bezpieczeństwa dla członków obsady, ekipy i widzów, ale show Springsteena jest pierwsze, na którym obecna publiczność będzie musiała być w pełni zaszczepiona.

Dochód z premiery koncertu Springsteena zostanie przekazany czterem organizacjom charytatywnym dostarczającym żywność i inne środki pomocy w pandemii dla miejscowej ludności w Nowym Jorku i rodzinnym stanie New Jersey.

 

Źródło: Reuters, niezalezna.pl,

Beata Mańkowska
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo