Michał Helik jak Robert Lewandowski. Polscy piłkarze trenują przed EURO, a obrońca Barnsley zadziwia

Michał Helik zaskoczył wszystkich na treningu piłkarskiej reprezentacji Polski. Obrońca Barnsley w Opalenicy popisał się efektownym uderzeniem nożycami, którego nie powstydziłby się sam Robert Lewandowski.

Michał Helik
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się mistrzostw Europy, a w doskonałej formie strzeleckiej jest Michał Helik. 25-letni obrońca angielskiego Barnsley na którego odważnie w kadrze stawia selekcjoner Paulo Sousa popisał się na treningu fantastycznymi nożycami.

Nożyce Helika

Być może skuteczne uderzenia obrońcy będą kadrze potrzebne także na EURO, bowiem wciąż nie jest pewny udział w turnieju Arkadiusza Milika, który obok Roberta Lewandowskiego miał stanowić o sile Biało-czerwonych. Napastnik Olympique Marsylia w niedziele nie trenował z powodu kontuzji łąkotki, ale ostatnie sygnały z kadry są optymistyczne.

Arek normalnie weźmie udział w dzisiejszym treningu w Opalenicy. Będzie traktowany podobnie jak inni piłkarze, więc jest brany pod uwagę również pod kątem meczu z Islandią

- powiedział PAP w poniedziałek menedżer reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

Biało-czerwoni we wtorek o 18. zagrają ostatni mecz towarzyski przed mistrzostwami Europy. W Poznaniu zmierzą się z Islandią, a już 14. czerwca w pierwszym spotkaniu EURO rywalami Polaków będą Słowacy.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Michał Helik #EURO 2020 #piłka nożna

Janusz Milewski
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo