Kobieta odzyskała zgubiony portfel po... 46 latach! Znaleziono go w starym teatrze

Kobieta z Ventury odzyskała portfel, który straciła 46 lat temu. Mężczyzna pracujący przy przebudowie zabytkowego Majestic Ventura Theatre w południowej Kalifornii odkrył go wśród starych biletów i papierków.

pixabay.com/eak_kkk

„Nigdy bym nie pomyślał”, powiedział Tom Stevens po znalezieniu portfela wśród starych opakowań po batonikach, odcinków biletów i puszek po napojach.

Stevens powiedział Ventura County Star, że przez media społecznościowe próbował zlokalizować właściciela na podstawie wskazówek w portfelu, w tym starych zdjęć, biletu na koncert Grateful Dead z 1973 roku i kalifornijskiego prawa jazdy dla Colleen Distin, które wygasło w 1976 roku. W portfelu nie było pieniędzy.

– Czy ktoś zna Colleen Distin? zapytał na profilu teatru na Facebooku.

„Podczas prac konserwacyjnych znaleźliśmy jej portfel. Jest mnóstwo zdjęć ludzi i są super fajni, również z tamtych czasów. Więc jeśli znasz Colleen, napisz do nas!”

- napisano.

To szefowa Stevensa, Loanne Wullaert, zasugerowała umieszczenie informacji w mediach społecznościowych, dzięki czemu sprawa nabrała sporego rozgłosu.

Właścicielka portfela odpowiedziała na ogłoszenie już kilka godzin po tym, jak ogłoszenie trafiło na FB. Kiedy odebrała zgubę, stwierdziła, że to jak podróż w czasie.

 


Źródło: nbcnews.com, niezalezna.pl,

#USA #portfel #zguba #rozrywka

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo