Szok! Rodzinie odmówiono prawa do adopcji, bo... reprezentowała wartości chrześcijańskie

Kanadyjska rodzina została odrzucona przez agencję adopcyjną z powodu wyznawanych wartości chrześcijańskich oraz sprzeciwu wobec ideologii transpłciowej.  Ten fakt oznacza teraz, że rodzice są odrzucani w aplikacjach adopcyjnych - oto "nowoczesna" Kanada w 2021 roku. 

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

- W ciągu zaledwie kilku krótkich lat ideologia gender przeszła z marginesu do głównego nurtu, a wszystkie jej główne założenia są teraz egzekwowane przez kanadyjski rząd federalny

– pisze na swym blogu Jonathon Van Maren. 

Jeśli rodzice nie zgadzają się z dzieckiem poddawanym operacji zmiany płci lub terapii hormonalnej, sądy interweniują, aby „odsunąć” rodzica na bok - a nawet zażądały od ojca, aby nazywał swoją córkę... swoim synem.  Szkoły państwowe wpajają ideologię gender od najmłodszych lat, a personel szkolny często pomaga dzieciom podążać tą ścieżką bez wiedzy rodziców. Ci, którzy nie zgadzają się z tą drogą, są określani jako „niebezpieczni” - nawet dla ich własnych dzieci. Teraz okazuje się, że wątpliwości co do „terapii” trans mogą mieć również wpływ na twoją zdolność do otwarcia domu dla adoptowanego dziecka. 

Bloger pisze: "Niedawno pewien ojciec skontaktował się ze mną, aby podzielić się historią swojej rodziny. Po wyrażeniu obaw dotyczących aspektów ideologii gender podczas wywiadu domowego, powiedziano im, że zostali odrzuceni jako przyszli rodzice adopcyjni, nawet po uprzednim zapewnieniu, że ich domowe badanie nie będzie miało znaczenia". 

Pismo które otrzymali zawierało taką oto argumentację:

„Prosimy o przyjęcie tego listu jako pisemnego powiadomienia, że Twoje „badanie domowe” nie może być obecnie zatwierdzone. W nawiązaniu do naszej niedawnej rozmowy na temat tej decyzji, potwierdzam, że podczas wywiadu w domu agencja dostrzegła w Was wiele mocnych stron, zarówno indywidualnie, jak i jako para. 

Twoje poglądy na temat tożsamości płciowej również zostały jasno określone. Niestety, twoje poglądy nie są zgodne z wartościami i celami, które są integralną częścią studium SAFE w domu, tej Agencji i mandatu Ontario w zakresie opieki nad dziećmi. Wymagania określone w Ustawie o usługach dla dzieci, młodzieży i rodziny (CYFSA) w Ontario wymagają, abyśmy wzięli pod uwagę rasę dziecka lub młodej osoby, pochodzenie, miejsce pochodzenia, kolor skóry, pochodzenie etniczne, obywatelstwo, różnorodność rodzin, niepełnosprawność, wyznanie, płeć orientację seksualną, tożsamość płciową i ekspresję płciową w zapewnianiu dobra dzieci, ich ochrony i dobra. W związku z tym firma Simcoe Muskoka Family Connexions nie może rozważać umieszczenia dziecka do adopcji, jeśli takie umieszczenie nie wykaże, że prawa człowieka dotyczące bezpieczeństwa emocjonalnego i przynależności dziecka mogą być szanowane i chronione. 

Gorąco zachęcam do rozważenia dodatkowych źródeł informacji dotyczących kwestii prawnych w Kanadzie. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcałbym Cię do lektury, aby uzyskać więcej informacji na temat tożsamości płciowej jako kwestii praw człowieka, a jeśli uznasz to za pomocne, mogę zapewnić Ci kilka możliwych konsultacji.” 

 Źródło: lifesitenews.com

 

#ideologia #gender #Kanada

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo