Kręcenie "Mission: Impossible 7" znowu wstrzymane. Covid-19 na planie

Kręcenie najnowszego filmu „Mission: Impossible 7” zostało wstrzymane na dwa tygodnie po tym, jak niektóre osoby pracujące nad filmem uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa - poinformowało Paramount Pictures.

Tom Cruise
youtube.com/printscreen

Studio filmowe nie podało, kto lub ile osób uzyskało pozytywny wynik testu, ale brytyjska gazeta Sun poinformowała, że ​​Tom Cruise nie jest jedną z nich.

„Tymczasowo wstrzymaliśmy produkcję 'Mission: Impossible 7' do 14 czerwca z powodu pozytywnych wyników testów koronawirusa podczas rutynowych testów. Przestrzegamy wszystkich protokołów bezpieczeństwa i będziemy nadal monitorować sytuację”

– powiedział Paramount w oświadczeniu.

The Sun, powołując się na anonimowe źródła, powinformowała, że ​​14 członków produkcji uzyskało pozytywny wynik testu po nakręceniu sceny w klubie nocnym, a Cruise, podobnie jak inne osoby pracujące na planie, miałby się izolować przez 14 dni.

Rzecznik Cruise'a, który jest również producentem filmu akcji, nie odpowiedział na prośbę o komentarz. „Mission: Impossible” to jedna z największych serii w Hollywood. Siódmy film z serii był jednym z pierwszych produkcji zamkniętych z powodu pandemii, kiedy zrezygnowano z kręcenia w Wenecji w lutym 2020 r.

Zdjęcia wznowiono w zeszłym roku w takich krajach jak Norwegia, Włochy i Wielka Brytania. Cruise został nagrany w grudniu zeszłego roku, krzycząc na załogę w związku z naruszeniami protokołów bezpieczeństwa COVID.

„Mission: Impossible 7” ma ukazać się w maju 2022 roku.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#film #Tom Cruise #Mission Impossible

Beata Mańkowska
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo