Premier Morawiecki o warunkach prowadzenia biznesu w Polsce: Są bardzo dobre

Warunki zewnętrzne i wewnętrzne dla prowadzenia biznesu w Polsce są bardzo dobre - powiedział w Madrycie premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z przedsiębiorcami.

Mateusz Morawiecki
twitter.com/PremierRP

Zdjęcia z wizyty premiera Polski w Hiszpanii publikuje na Twitterze Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Mateusz Morawiecki od niedzieli przebywa z wizytą w stolicy Hiszpanii.

"Bardzo się cieszę, że będziemy mogli porozmawiać o tym, w jaki sposób najlepiej wyjść z kryzysu po COVID-19. Staramy się tak skonstruować program wychodzenia z pandemii, żeby Polska była jednym wielkim placem budowy"

- zapewnił premier na spotkaniu z przedsiębiorcami.

"Warunki zewnętrzne i wewnętrzne dla prowadzenia biznesu w Polsce są bardzo dobre. Hiszpania stała się dla Polski 7. partnerem handlowym - zarówno w eksporcie, jak i imporcie. Mamy bardzo dobre doświadczenia z biznesem hiszpańskim"

- zacytowała słowa premiera KPRM na Twitterze.

Premier z wizytą w Hiszpanii przebywa od niedzieli - tego dnia spotkał się w ambasadzie RP w Madrycie z przedstawicielami Polonii. W poniedziałek spotkał się z przedstawicielami hiszpańskich przedsiębiorców, a później bierze udział w polsko-hiszpańskich konsultacjach międzyrządowych.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#polska #świat

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo