Zarzut za zabójstwo 18-latki

Zarzut zabójstwa usłyszał ok. 30-latek, podejrzany ws. śmierci 18-latki, której ciało znaleziono w niedzielę pod Kamieniem Pomorskim (Zachodniopomorskie) - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Mężczyzna przyznał się do winy.

pixabay.com/Republica

"W sprawie został zatrzymany ok. 30-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego. Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa"

- poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka. Jak dodała, podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia - prokuratura nie udziela jednak na ten temat informacji.

Prok. Macugowska-Kyszka potwierdziła, że młoda kobieta, której ciało znaleziono w niedzielę pod Kamieniem Pomorskim to 18-latka z miejscowości Świniec, poszukiwana od kilku dni przez policję. Jak dodała, w sprawie trwają czynności m.in. z udziałem podejrzanego.

"Oględziny miejsca oraz ciała zmarłej kobiety zostały przeprowadzone przez prokuratora z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej. Potwierdziły one wcześniejszą wersję, że do śmierci pokrzywdzonej doszło w wyniku karygodnego działania osoby trzeciej"

- wskazała rzeczniczka prokuratury.

Jak podawała wcześniej policja, dziewczyna wyjechała skuterem po zakupy z miejscowości Świniec, nie wróciła jednak do domu i nie skontaktowała się z rodziną.

 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#zabójstwo #Polska #zarzuty

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo