Robert Lewandowski i Iga Świątek zaszczepili się przeciwko COVID-19: "Bardzo doceniam tę możliwość"

Robert Lewandowski jest wśród 19 piłkarzy, którzy zaszczepili się we wtorek przeciw COVID-19. Już kilka dni temu o tym, że jest zaszczepiona informowała Iga Świątek. "Bardzo doceniam tę możliwość, bo daje dużo większy spokój i poczucie bezpieczeństwa" - oznajmiła najlepsza polska tenisistka.

Robert Lewandowski zaszczepił się przeciwko COVID 19
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski podczas poniedziałkowej konferencji prasowej nie udzielił konkretnej odpowiedzi w sprawie ewentualnego szczepienia. Robert Lewandowski jednak skorzystał z tej możliwości na zgrupowaniu Biało-czerwonych przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

Dziewiętnastu piłkarzy, w tym nasz kapitan, zostało dzisiaj zaszczepionych preparatem Johnson & Johnson. Pozostali nie wyrazili chęci. Przypomnę, że nie było takiego obowiązku. Kilku jednak uzyskało odporność. Mogę powiedzieć, że jest tylko czterech piłkarzy, którzy nie mają przeciwciał

- przekazał rzecznik prasowy reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

Już kilka dni temu o tym, że jest zaszczepiona przeciwko COVID-19 informowała w mediach społecznościowych Iga Świątek. Dziesiąta rakieta świata będzie bronić tytułu w rozpoczynającym się w najbliższą niedzielę wielkoszlemowym French Open.

Zaszczepiona - ja i cały team. Bardzo doceniam tę możliwość, bo daje dużo większy spokój i poczucie bezpieczeństwa w związku z podróżami i życiem w tourze

- napisała Świątek na Twitterze.

Iga Świątek zaszczepiona przeciwko COVID-19

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #Iga Śwątek #koronawirus #szczepienia #piłka nożna

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo