Ludzka lalka „Ken” zapłacił tysiące za operacje plastyczne. Dobrze się bawi i dużo wydaje

Jimmy Featherstone wydał już tysiące na chirurgię plastyczną, ale nie ma zamiaru zwolnić tempa. 22-latek z Hull w Wielkiej Brytanii zapłacił w zeszłym roku 14 150 dolarów za wypełnienie ust, wypełniacze policzków, botoks i inne zabiegi. 

foxnews.com/lifestyle/human-ken-doll-14k-plastic-surgery

Obecnie planuje operację nosa. „To dopiero początek” - powiedział Featherstone w wywiadzie. Jego ostateczny cel? Wyglądać jak prawdziwa wersja lalki Kena, męskiego odpowiednika Barbie.
Po prostu uważam, że jest fantastyczny z plastiku i wygląda niesamowicie” - powiedział Featherstone.

„Zawsze byłem kimś, kto chce się wyróżniać z tłumu”

- dodał. „A teraz chcę nawet wyglądać bardziej na zewnątrz, niż już to robię. Chcę wyglądać bardziej plastycznie, taką estetykę lubię… Wiem, że nie jestem dla wszystkich łatwy do zaakceptowania, ale mnie to nie obchodzi; robię to, co mnie uszczęśliwia ”. 

Oprócz wszystkich swoich zabiegów, Featherstone również raz w tygodniu układa włosy i cieszy się wystawnym stylem życia dzięki „krzykliwym strojom”, wycieczkom na zakupy, obiadom z szampanem i częstym lotom helikopterem. 

Zorganizował nawet eleganckie przyjęcie z trzypoziomowym ciastem, fajerwerkami oraz bukietem kwiatów. Kosztowało to 2830 USD. „To było bardzo eleganckie i absolutnie fantastyczne” - powiedział Featherstone. "Niektórzy porównują to do ślubu. Po prostu uwielbiam iść na całość i rozmawiać z ludźmi, co mogę powiedzieć?" „Jeśli jest impreza, zorganizuję limuzynę i zabiorę ze sobą wizażystów, po prostu lubię to robić. Lubię najpiękniejsze rzeczy w życiu”. 

Featherstone miał rzucić szkołę w wieku 16 lat. Obecnie pracuje w Hull w butiku znajomego, zajmując się promocją. 

„Ludzie mogą tak nie myśleć, ale ja ciężko pracowałem, aby zapłacić za to, co mam” - powiedział Featherstone. Ludzka lalka Ken powiedział, że pojawi się w nadchodzącym reality show, w którym ma nadzieję znaleźć miłość ze starszym mężczyzną. Featherstone niedawno zerwał ze swoim partnerem, który był o 40 lat starszy od niego. 
„Nie sądzę, by ktokolwiek w moim wieku mógł zapewnić mi taki styl życia, jaki chcę, podczas gdy ktoś starszy dorobił się już pieniędzy”. „Zawsze lubiłem fajne rzeczy, takie jak ubrania od projektantów i wakacje, więc to właśnie staram się osiągnąć” - dodał. 

Featherstone powiedział, że chociaż był wielokrotnie krytykowany w internecie za swój styl życia i zamiłowanie do chirurgii plastycznej, nadal będzie robił to, co kocha. „Z mojego punktu widzenia, jeśli ludzie mówią o mnie, to zrobiłem coś dobrze” - powiedział. „Nie obchodzi mnie, co myślą lub mówią ludzie. Robię to, co lubię”. 


 

 Źródło: niezalezna.pl, foxnews.com

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo