Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana. Chłopiec został zamordowany. Policja zatrzymała 41-latka

Policjanci kryminalni znaleźli zwłoki poszukiwanego 11-letniego Sebastiana Hrabi. Chłopiec nie wrócił w sobotę z placu zabaw. W sprawie zatrzymano 41-letniego mężczyznę z Sosnowca.

Policja Śląska 

11-letni Sebastian Hrabia wyszedł w sobotę 22 maja na plac zabaw. "Do domu miał powrócić o 19.00, jednak wysłał sms-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną” - opisywała katowicka komenda.

Policja przekazała tragiczne wiadomości. Kryminalni odnaleźli zwłoki poszukiwanego chłopca. Na miejscu pracują śledczy i prokurator.

Policjanci z Katowic zatrzymali 41-latka z Sosnowca. Mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Kryminalni odnaleźli zwłoki chłopca. Na miejscu pracują policyjni śledczy i prokurator

- poinformowano.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ustalili i zatrzymali 41-letniego sosnowiczanina, mogącego mieć związek z wczorajszym zaginięciem 11-letniego Sebastiana z Katowic. Już pierwsze czynności doprowadziły śledczych do podejrzenia, że mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo nastolatka. Niestety, wkrótce kryminalni potwierdzili ten scenariusz, odnajdując w Sosnowcu ukryte ciało chłopca

- napisano z kolei na Facebooku śląskiej policji.

 

 Źródło: niezalezna.pl,

 

#policja #Polska #Sosnowiec #Sebastian Hrabi

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo