73-latek spłonął, bo zapalił się od papierosa?

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, w którym doszło do zapalenia się 73-letniego mężczyzny na klatce schodowej jednego z bloków we Włodawie (Lubelskie). 73-latek zmarł w szpitalu - poinformowała policja.

https://lubelska.policja.gov.pl/

"Wstępne ustalenia wskazują, że najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas palenia papierosa" – poinformowała sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Informację o tym, że w jednym z bloków na klatce schodowej pali się mężczyzna, włodawska policja otrzymała w poniedziałek po południu. Funkcjonariuszy zawiadomiła jedna z mieszkanek. "Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy włączyli się w akcję, aby ratować życie poszkodowanego" – dodała Tadyniewicz.

73-latek został zabrany do szpitala przez pogotowie lotnicze. "Niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń" – zaznaczyła policjantka.

Tadyniewicz powiedziała, że trwają ustalenia, jak doszło do zapłonu. Na miejscu nie stwierdzono obecności substancji łatwopalnych, nie było także pożaru samego pomieszczenia. Wiadomo, że 73-latek palił papierosa.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Lubelskie

Dominika Pazdyka
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo