Osiem lat Telewizji Republika. Uroczysta gala - 20 maja, godz. 19.00

Już dziś, 20 maja, o godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta gala z okazji 8. urodzin Telewizji Republika! Z uwagi na trwający stan epidemii, wydarzenie odbędzie się w formie online. Zapraszamy do śledzenia transmisji!

To już osiem lat, od kiedy na rynku medialnym istnieje Telewizja Republika - pierwsza telewizyjna stacja informacyjna o profilu konserwatywnym w Polsce. Nie byłoby TV Republika, gdyby nie Widzowie. Nadchodząca gala to również podziękowanie dla nich.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 20 maja o godzinie 19.00, zostaną wręczone również okolicznościowe statuetki Telewizji Republika. 

– Nie mogę zdradzić, kto dostanie nagrodę, natomiast mogę powiedzieć, że będą to osoby, z tej najwyższej najwyższej półki intelektualnej i moralnej, wielce zasłużone w dla kultury, nauki, ale i walki z pandemią, których wkład intelektualny i moralny nie budzi wątpliwości

– powiedział Tomasz Sakiewicz, prezes zarządu stacji.

Galę uświetni występ popularnego zespołu Zakopower.

Z uwagi na panujący wciąż w Polsce stan epidemii i istniejące obostrzenia sanitarne, gala odbędzie się w formie online.

Zapraszamy od oglądania transmisji z wydarzenia na antenie Telewizji Republika oraz na stronie tvrepublika.pl - dziś, godz. 19.00.

 

Źródło: tvrepublika.pl, niezalezna.pl

#Telewizja Republika

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo