Kurtka Janet Jackson sprzedana za krocie. Dwadzieścia razy drożej, niż ją wyceniano

Kurtka w stylu militarnym, którą Janet Jackson nosiła podczas trasy koncertowej Rhythm Nation w 1990 roku, została sprzedana za 81 250 dolarów na aukcji w Beverly Hills w piątek, ponad 20 razy więcej niż szacowano przed sprzedażą.

Piosenkarka postanowiła pozbyć się części swojej garderoby i już w lutym dom aukcyjny Julien’s poinformował, że artystka sprzedaje ponad tysiąc swoich strojów. Większość z nich to kostiumy estradowe, oraz suknie z czerwonego dywanu.

Niektóre z najlepszych przedmiotów z wyprzedaży, która odbyła się 14-16 maja w Beverly Hills obejmują strój ślubny z drugiego, potajemnego małżeństwa Jackson z tancerzem Rene Elizondo Jr w 1991 roku. Małżeństwo nie było publicznie znane aż do rozstania pary osiem lat później. 

Powodzeniem wśród kupujących cieszyła się kurtka w stylu militarnym, którą sprzedano 20 razy drożej niż się spodziewano. Kurtka, którą Jackson nosiła podczas trasy koncertowej Rhythm Nation w 1990 roku, została sprzedana za 81 250 dolarów.

Na aukcji za zawrotne kwoty sprzedano też inne rzeczy artystki. Wszystkie do obejrzenia na Instagramie Julien's Auctions.

 

 

Źródło: Reuters, niezalezna.pl,

#Janet Jackson #kurtka #aukcja #rozrywka

Beata Mańkowska
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo