"Szukam matki i córki do celów intymnych". Bulwersujące ogłoszenie zaalarmowało policję

Niecodzienne ogłoszenie w internecie zwróciło uwagę szczecińskich policjantów, którzy w ten sposób trafili do mężczyzny, uprawiającego w domu konopie indyjskie. Okazało się, że poszukiwacz "matki i córki do celów intymnych" miał na telefonie iw komputerze materiały pedofilskie.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Jak informuje Głos Koszalina, Prokuratura Rejonowa Szczecin-Zachód zakończyła właśnie śledztwo w sprawie podejrzanego i grozi mu do 10 lat więzienia.

Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa w listopadzie minionego roku, kiedy zaciekawiła ich nietypowa forma ogłoszenia - pisał, że "poszukuje matki i córki do celów intymnych". Po udaniu się pod adres kontrowersyjnego autora ogłoszenia okazało się, że posiadał on znaczną ilość suszu roślinnego konopi siewnych innych niż włókniste.

Dodatkowo w zajmowanym mieszkaniu uprawiał konopie w takiej ilości, że uprawa mogła dostarczyć znacznej ilości ziela konopi do produkcji narkotyków.

Na tym sprawa się nie zakończyła - w wyniku przeszukania w smartfonie i laptopie policjanci znaleźli pliki zdjęciowe zawierające treści pornograficzne z udziałem małoletnich, w tym z małoletnimi uczestniczącymi w czynnościach seksualnych.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, gk24.pl

#konopie indyjskie #ogłoszenie prasowe #Zachodniopomorskie #Szczecin #pedofilia #policja #Koszalin

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo