Nowy spot promujący „Polski Ład”

Prawo i Sprawiedliwość w piątek opublikowało w mediach społecznościowych nowy spot promujący program „Polski Ład”, który zostanie zaprezentowany w sobotę. W spocie PiS wymienione zostały także zrealizowane lub realizowane obecnie programy rządowe.

print screen

- Polska będzie rozwijać się równomiernie tylko dzięki inwestycjom realizowanym blisko ludzkich potrzeb. Zmiany na lepsze muszą być widoczne z okien naszych domów. Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalne fundusze, których celem jest m.in. poprawa komunikacji, bezpieczeństwa, jakości powietrza czy dostępu do kultury w mniejszych miejscowościach

- mówi w krótkim spocie PiS lektor. W czasie jego wypowiedzi pojawiają się plansze dotyczące realizowanych obecnie programów.

Wśród realizowanych programów rządu PiS w spocie wymieniono wart 12 mld zł Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych, Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, w wyniku którego - zgodnie z informacjami ze spotu - wybudowano 14 tysięcy dróg samorządowych.

W spocie wymieniono też Program Modernizacji Służb Mundurowych - w czasie jego trwania odtworzono 140 posterunków policji, wskazano na Fundusz Rozwoju Przewozów Osobowych czy opiewający na 103 mld zł program "Czyste powietrze", w wyniku którego wymieniane są piece oraz ma być podnoszona efektywność energetyczna gospodarstw domowych.

Wśród innych działań rządu PiS w spocie wskazano na wzmocnienie ochrony ziemi rolnej i wsparcie Kół Gospodyń Wiejskich.

Program „Polski Ład” zostanie zaprezentowany w sobotę o godz. 10.00.
 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

oa
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo