Top 10 najgorszych wtop jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego! I pokojowy Putin na deser (FILM)

Donald Tusk został prezydentem Polski w 2020 r., ale na pocieszenie dla prawicy Patryk Jaki jest obecnie prezydentem Warszawy – tak wyglądałaby Polska, gdyby spełniły się wróżby jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Typowanie wyników meczów polskich piłkarzy też szło mu… trafnie inaczej. – Ja mam wrażenie, że na pewno Putin idzie w kierunku pojednania jeżeli chodzi o Ukrainę. Czyli całkiem pokojowe nastawienie – zapowiadał Krzysztof Jackowski dwa miesiące temu. Czy jasnowidz zajmuje się tylko nabijaniem sobie kasy, czy realizuje też rosyjskie polityczne zlecenia? Obejrzyjcie hitowy odcinek „Kulis manipulacji” poniżej!

Na temat propagandy uprawianej przez jasnowidza wypowiedział się w tym tygodniu Stanisław Żaryn, rzecznik Ministra-koordynatora służb specjalnych:

„Kolejny raz >>jasnowidz<< Krzysztof Jackowski szerzy przekaz, który wpisuje się w propagandowe działania przeciwko Polsce. W promowanie jego tez angażuje się portal prowadzący działania informacyjne na rzecz Kremla. W swoim wystąpieniu Jackowski przekonuje, że >>Polska nie ma sprzymierzeńców<< (…) >>Jasnowidz<< odnosi się również do ost. decyzji Polski o wydaleniu dyplomatów Rosji z RP, przekonując, że jest to przykład >>machania szabelką<< oraz wychodzenia przed szereg, za co Polska zapłaci politycznie i ekonomicznie”.

Jak jest w rzeczywistości, możecie przekonać się Państwo sami, oglądając odcinek. Jak zażartował Piotr Lisiewicz, prowadzący program, został on nagrany w konwencji „Top 10” dla najmłodszego widza.

– Moim gościem jest Rafonix „Kulis manipulacji”, patostreamer Paweł Piekarczyk oraz Rafatus „Kulis manipulacji” Jacek Liziniewicz – przedstawił swoich gości ksywami najpopularniejszych na youtube patostreamerów gospodarz programu.

Zachęcamy do oglądania!

 

Źródło: niezalezna.pl

Magdalena Nowak
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo