"Daily Mail" zachęca do zwiedzania Polski. Robi to serią zdjęć krajobrazowych

Jeśli Polska nie jest na waszej liście miejsc do odwiedzenia, to po obejrzeniu tych niezwykłych zdjęć będzie - przekonuje brytyjski dziennik "Daily Mail", zamieszczając na swojej stronie internetowej serię fotografii Karola Nienartowicza.

instagram.com/Karol Nienartowicz

W zaprezentowanej przez gazetę galerii znalazły się 23 zdjęcia wykonane przez pochodzącego z Krakowa fotografa - najwięcej z nich przedstawia Tatry, ale są tam również Pieniny, Bieszczady, Ponidzie, a także zamki na Wawelu, w Ogrodzieńcu, Bolkowie, Chęcinach i na Pieskowej Skale oraz Jezioro Pilchowickie czy Gdańsk.

"Od początku pandemii tylko kilka razy udało mi się wyjechać za granicę. Dlatego od ponad roku fotografuję miejsca w Polsce, których wcześniej nie widziałem"

- mówi "Daily Mail" 35-letni Nienartowicz, który profesjonalnie zajmuje się fotografią krajobrazową, głównie fotografując góry.

"Cały obszar na południu Polski zajmują góry - to najpiękniejsze miejsca w moim kraju. Tatry, najwyższe polskie góry, są miniaturą Alp. Jest tam wiele skalistych szczytów, piękne błękitne jeziora i zielone łąki"

- zachęca.

Fotografie można obejrzeć na stronie internetowej "Daily Mail": https://www.dailymail.co.uk/travel/escape/article-9519989/Poland-youve-never-seen-epic-mountains-fairy-tale-castles.html 

 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#Polska #rozrywka #podróże #zdjęcia #Daily Mail

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo