Nowy singiel Coldplay. Jego premiera odbyła się na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Utwór po raz pierwszy zabrzmiał w całości na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej dzięki pomocy francuskiego astronauty. Coldplay upubliczniło pierwszy singiel z nadchodzącego albumu, a premiera „Higher Power” odbyła się na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

youtube.com/printscreen

Chris Martin, Guy Berryman, Jonny Buckland i Will Champion połączyli siły z francuskim astronautą Thomasem Pesquetem dzięki czemu utwór został odtworzony na ISS i wysłany z powrotem na Ziemię przez satelitę. 

Na czacie wideo Chris Martin powiedział 43-letniemu inżynierowi lotniczemu:

„W tej chwili nie możemy grać dla nikogo na Ziemi, więc pomyśleliśmy, że zagramy tylko dla Ciebie. To jest jak nasz solowy koncert.” 

Wyprodukowana przez szwedzkiego autora tekstów i producenta Maxa Martina, piosenka była już częściowo upubliczniona w tajemniczym wideo oraz na stronie internetowej, która odwoływała się do Alien Radio. Jej fragment był także na TikTok przez 24 godziny. 

W teledysku członkowie zespołu grają w kolorowych strojach przed kontenerami transportowymi, podczas gdy wokół nich występują tancerze w formie hologramów obcych. 

Coldplay ma wystąpić w American Idol w niedzielę, na Brit Awards we wtorek oraz podczas transmisji na żywo z Glastonbury Live At Worthy Farm 22 maja. 

Ten słynny brytyjski zespół jest najczęściej nominowaną grupą do nagród Brit Awards, z 28 nominacjami i dziewięcioma nagrodami.

 

 Źródło: niezalezna.pl, news.sky.com,

 

#rozrywka #Międzynarodowa Stacja Kosmiczna #Coldplay

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo