„Oddech dla umysłu” w TV Republika

Telewizja Republika przygotowała dla widzów specjalne pasmo w piątkowy wieczór, które rozpoczynamy o godz. 21.00 programem „Specjaliści od wszystkiego”. Maciej Kożuszek w luźnej atmosferze rozmawia z zaproszonymi gośćmi o bieżących tematach politycznych i społecznych. „Podpieramy brody, czekamy na nagrody! Walka na dzidy laserowe, bitwy na argumenty i dużo nudnych porad o życiu” - zapowiada gospodarz programu Maciej Kożuszek.

Telewizja Republika/printscreen

Kolejnym mocnym punktem programowym jest prowadzony przez Katarzynę Gójską i Piotra Lisiewicza „Kulisy manipulacji”, który startuje o godz. 21.30.  Prowadzący dokonują analizy przekazów medialnych oraz pokazują widzom występujące w nich manipulacje.

Na deser zapraszamy do oglądania programu „Republika Pyta” o godz. 22.00, który nawiązuje swoją formuła do kultowego wśród polskich internautów videobloga „Pyta”, obecnego w internecie od 2005 roku. Tym razem autor Mikołaj „Jaok” Janusz zadaje nietypowe, zaskakujące i nieraz wprawiające w konsternację pytania uczestnikom demonstracji ulicznych oraz innym osobom z życia publicznego polskich miast. „Jaok” wraca do gry silniejszy niż zwykle, bo wsparty przez zespół Telewizji Republika i odwiedzając miejsca, gdzie wykrzykiwane są postulaty, spuszcza powietrze z nadmuchanego balonu ludzkich emocji, udowadniając przy okazji, że również konserwatysta lubi się szczerze pośmiać.

W piątek od 21 w TV Republika co tydzień specjalne pasmo - oddech dla umysłu: „Specjaliści od wszystkiego” Kożuszka, „Kulisy Manipulacji” Gójskiej i Lisiewicza i „Republika Pyta" Jaoka. Zapinamy pasy i przed ekran...

- zachęca redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz.

Nie przegap! Każdy piątek od godz. 21 - oddech dla umysłu!

 

Źródło: niezalezna.pl,

#oddech dla umysłu #media #Telewizja Republika

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo