Open'er Festival znowu przełożony. Fani muzyki muszą czekać na niego kolejny rok

Nie odbędzie się w tym roku w Gdyni, zaplanowany na przełomie czerwca i lipca, Open'er Festival. Wydarzenie zostało przeniesione na 29 czerwa-2 lipca 2022 r. - poinformował organizator festiwalu, agencja Alter Alt.

instagram.com/opener_festival

"To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy"

- napisano na stronie internetowej Open'er Festival.

Organizatorzy imprezy podkreślili, że chcą, aby "powrót na Open’era był doświadczeniem pełnym".

"Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat"

- zaznaczyli.

Open’er Festival odbędzie się w przyszłym roku w dniach 29 czerwca–2 lipca.

"Dużą część obecnego line-upu zobaczycie na festiwalu również w przyszłym roku - już teraz swój udział potwierdzili Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve"

- zapowiedziano na stronie internetowej festiwalu.

Z powodu pandemii koronawirusa Open'er Festival nie odbył się też w 2020 r. Nową datę wydarzenia wyznaczono na okres między 30 czerwca a 3 lipca 2021 r.

Pierwszy Open'er miał miejsce w Warszawie w 2002 r. Rok później festiwalowe granie przeniosło się do Gdyni na Skwer Kościuszki. W 2006 r. festiwal ponownie zmienił lokalizację na lotnisko w Gdyni-Kosakowie, gdzie odbywa się do dziś.

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#Open'er Festival #Gdynia #rozrywka

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo