Poseł Mejza odpowiada na chamskie zaczepki Nitrasa: „Wziął ewidentny rozwód z rozumem"

Poseł niezrzeszony Łukasz Mejza zwrócił na siebie uwagę podczas ostatniej debaty Sejmowej w sprawie ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. Zwracał się wówczas z mównicy sejmowej bezpośrednio do Borysa Budki i zarzucił liderowi PO, że nie kocha on Polski. Jednak wystąpienie w Sejmie zakłócał Mejzie poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Nitras słynący ze swoich chamskich wybryków.

Sławomir Nitras
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Walka plemienna zaszła tak daleko, że mam wrażenie, że jak PiS złoży ustawę o tym, że Ziemia jest okrągła, to pan zagłosuje przeciw, tylko żeby zrobić na złość. Mało tego, pan zaraz złoży kolejny projekt ustawy, mówiący o tym, że Ziemia jest jednak płaska.
- mówił Mejza.

Polityk argumentował również, dlaczego należy głosować za 770 mld złotych, które trafią do Polski z unijnego budżetu. 

Ktokolwiek próbuje głosowanie nad KPO, nad 770 mld złotych dla naszego kraju, przedstawić na linii PiS kontra anty-PiS, ten nie kocha Polski.
- mówił Mejza.

Jego wystąpienie zakłócał jednak Sławomir Nitras pokrzykując z ław poselskich: „dziewczyna cię nie kocha”. Jego słowa zarejestrowały jednak mikrofony rejestrujące przebieg sejmowych obrad, a o reakcję na takie zachowanie polityka red. Michał Rachoń spytał dziś posła Mejzę.

Podsumował on to, co w sejmie wyczyniał Nitras jednym zdaniem:

One nie zasługują na komentarz, ale jak jesteśmy przy terminologii miłości, to poseł Sławomir Nitras tą wypowiedzią pokazał, że wziął ewidentny rozwód z rozumem i dobrym wychowaniem 
- oświadczył poseł Łukasz Mejza.

 

 Źródło: niezalezna.pl, TVP Info

 

#Łukasz Mejza #Sławomir Nitras #parlament

Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo