Studio Marvel ogłasza wielki powrót do kin. W wideo zapowiada aż 10 kolejnych filmów z datami premier!

W Marvel Studios wiedzą, jak zachęcić fanów filmów o superbohaterach do powrotu do kin. W trzyminutowym wideo zobaczymy zapowiedzi aż dziesięciu nowych filmów, które wkrótce trafią na duży ekran!

youtube.com/printscreen

„Do zobaczenia w kinie” - głosi napis na końcu nagrania, które jest połączeniem przeszłości z przyszłością. Możemy w nim zobaczyć zarówno sceny z filmów, które miały swoje premiery jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa, a także zapowiedzi nowych filmów.

Jako pierwszy do kin trafi już 9 lipca tego roku "Czarna Wdowa" - będzie miał jednoczesną premierę w kinach i na platformie streamingowej Disney+. Następnym w kolejce filmem jest "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", którego premiera nastąpi 3 września.

"Eternals" na wielki ekran trafią już 5 listopada. Z kolei "Spider-Man: No Way Home" - 17 grudnia. "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" na ekrany kin trafi 25 marca 2022, "Thor: Love and Thunder" - 6 maja 2022, "Black Panther: Wakanda Forever" - 8 lipca 2022, "The Marvels" - 11 listopada 2022, "Ant-Man and the Wasp: Quantumania" - 17 lutego 2023, oraz "Strażnicy Galaktyki vol. 3" - 5 maja 2023.

 

 


Źródło: Reuters, niezalezna.pl,

#Marvel Studios #kino #filmy #premiery

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo