"TVN stał się przybudówką PO". Zaskakujące słowa posłanki Lewicy

Parlamentarzystka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus znana jest z zaskakujących stwierdzeń, ale dziś przeszła samą siebie. Wprawiła swoich widzów w osłupienie, gdy powiedziała wprost, że "TVN stał się przybudówką Platformy Obywatelskiej".

Zdjęcie ilustracyjne
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

4 maja Sejm na dodatkowym posiedzeniu zajmie się projektem ustawy ws. ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej. Ratyfikacja tej decyzji jest niezbędna do uruchomienia wypłat z Funduszu Odbudowy UE, który ma wspomóc gospodarki unijne po pandemii.

Kwestia Funduszu Odbudowy podzieliła opozycję. Koalicja Obywatelska, choć wcześniej popierała unijną inicjatywę, będzie przeciw. Z kolei Lewica zgłosiła własne postulaty do funduszu, przekonała do nich rząd i zamierza głosować za ratyfikacją, co potwierdził dziś Adrian Zandberg. 

Taka decyzja wywołała spore poruszenie. Lewica znalazła się w ogniu krytyki polityków Platformy Obywatelskiej, sympatyków tej partii, a także sprzyjających im mediów.

Zauważyła to też Joanna Scheuring-Wielgus. Dziś nieoczekiwanie powiedziała:

Pamiętajcie, fakty, a nie plotki. A nie leady z gazet i nie TVN, który - niestety, muszę to stwierdzić - stał się przybudówką Platformy Obywatelskiej.

Tego nikt się nie spodziewał!

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#polityka #Sejm #parlament #lewica #Platforma Obywatelska #media #TVN

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo