Czy „House Of The Dragon” godnie zastąpi „Game Of Thrones”? Rozpoczęto produkcję prequela

Akcja „House Of The Dragon” rozgrywa się 300 lat przed wydarzeniami z „Game Of Thrones” i opowiada historię rodziny Targaryenów, przodków Matki Smoków Daenerys Targaryen, głównej bohaterki serii granej przez Emilię Clarke.

youtube.com/printscreen

Oficjalne konta na Twitterze amerykańskiej sieci HBO i Game Of Thrones udostępniły zdjęcie stołu, przy których znajdują się gwiazdy: Paddy Considine i Matt Smith. Udostępniono także pierwsze zdjęcia z serialu. 

„House Of The Dragon” rozgrywa się 300 lat przed wydarzeniami z „Game Of Thrones” i opowie historię rodziny Targaryenów, przodków Matki Smoków Daenerys Targaryen, głównej bohaterki serii granej przez Emilię Clarke. 

Considine, który jest najbardziej znany z filmów takich jak „Buty umarlaka” i „Śmierć Stalina”, zagra „ciepłego, miłego i przyzwoitego” króla Viserysa Targaryena, który został wybrany przez lordów Westeros na następcę Starego Króla Jaehaerysa Targaryena i chciał kontynuować dziedzictwo swojego dziadka. 

38-letni gwiazdor „Crown” and „Doctor Who”, Smith, zagra księcia Daemona Targaryena, a w serialu pojawią się również Emma D'Arcy, Steve Toussaint i Olivia Cooke. 

Niewiele zostało ujawnione na temat serialu, ale fani książek George'a RR Martina będą wiedzieć, że rodzina Targaryenów zostaje uwikłana w śmiertelną wojnę domową. 

„Gra o tron” była jednym z największych seriali swojej epoki, trwającym przez osiem sezonów przed niezwykle wyczekiwanym finałem w maju 2019 roku. 

Jednak nie wszyscy fani byli zadowoleni z zakończenia - ponad milion osób podpisało internetową petycję, aby ostatnia seria została przerobiona.

„House Of The Dragon” to jeden z wielu telewizyjnych projektów spin-off „Game Of Thrones”, nad którymi pracuje HBO. Trwa także produkcja show na West Endzie.

 

Źródło: niezalezna.pl,

#House of The Dragon #serial

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo