Nowy trener Lewandowskiego będzie sporo kosztował. Nagelsmann porozumiał się z Bayernem

Bayern Monachium porozumiał się z Julianem Nagelsmannem. 33-letni trener RB Lipsk w następnym sezonie może zostać następcą Hansiego Flicka, ale żeby tak się stało drużyna w której występuje Robert Lewandowski musi wyłożyć rekordową kwotę.

Julian Nagelsmann ma zostać nowym trenerem Bayernu
fot. dierotenbullen.com

Tak jak pisaliśmy w "Niezależna.pl" dwa tygodnie temu nowym trenerem Bayernu Monachium w przyszłym sezonie zostanie najprawdopodobniej obecny szkoleniowiec RB Lipsk. Julian Nagelsmann porozumiał się już z nowym klubem i do załatwienia pozostała ostatnia formalność - odstępne dla obecnego pracodawcy młodego trenera.

"Bild" informuje, że Nagelsmann zwrócił się do włodarzy Lipska z prośbą o wcześniejsze rozwiązanie kontraktu, ale wicemistrzowie Niemiec oczekują od Bayernu rekompensaty za zwolnienie trenera - ma to być rekordowa kwota 30 milionów euro. Niemieccy dziennikarze przypuszczają, że obie drużyny dojdą do porozumienia, a odstępne będzie kwestią negocjacji w najbliższych dniach.

Obecny trener Roberta Lewandowskiego i Bawarczyków - Hansi Flick popadł w konflikt z dyrektorem sportowym klubu Hasanem Salihamidžicem i ogłosił, że po sezonie odchodzi z Monachium. Jest faworytem do objęcia posady selekcjonera reprezentacji Niemiec.

Julian Nagelsmann może być najdroższym trenerem w historii

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Julian Nagelsmann #piłka nożna #Bayern Monachium #Bundesliga

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo