"Mój Dramatyczny" - Piotr Fronczewski

W ramach cyklu "Mój Dramatyczny" 26 kwietnia odbędzie się spotkanie z aktorem Piotrem Fronczewskim. Będzie można je zobaczyć na kanale YouTube Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy.

youtube.com/printscreen

"Angaż do teatru otrzymał w pociągu. Zapomniał przyjść na swój pierwszy spektakl. U Jerzego Jarockiego był Henrykiem w +Ślubie+ i Błaznem w +Królu Learze+, Hrabią Szarmem w +Operetce+ w reż. Macieja Prusa. I Hamletem, z którego do dziś nie jest zadowolony"

- napisała kierowniczka ds. PR teatru Weronika Doboszyńska.

Jak podkreśliła, "wciąż pamięta o swoim Mistrzu, Gustawie Holoubku i o teatrze, w którym spędził 10 niezwykłych lat".

Rozmowę przeprowadził Wojciech Majcherek.

Emisja spotkania z aktorem odbędzie się 26 kwietnia o godz. 19 na kanale YouTube Teatru Dramatycznego. Dostęp do emisji jest bezpłatny.

Jak przypomniano, "cykl +Mój Dramatyczny. Spotkania+ to rozmowy z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy".

"Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności. Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną, Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem i Mają Komorowską"

- napisała Doboszyńska.

Zapisy dotychczasowych spotkań w cyklu "Mój Dramatyczny" znaleźć można na kanale YouTube.

 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#Piotr Fronczewski #aktor #online #teatr

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo