Wotum nieufności – zwycięstwo opozycji

  

Debata nad wnioskiem o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu spełniła swoją funkcję. Niezależnie od wyników głosowania nad samym wotum, PiS udało się przedstawić merytoryczną i trafną analizę błędów rządzących oraz obecnego stanu państwa. Reakcja członków PO na wystąpienie Kaczyńskiego była symptomatyczna. Nie odnieśli się do konkretów, a premier i np. Grupiński skupili się tylko na atakowaniu osoby prezesa PiS-u. Jednak technika polegająca na demonizowaniu Kaczyńskiego już nie działa. Za to obnażony zostaje brak jakichkolwiek konstruktywnych projektów obozu rządzącego. Nastąpiło ich polityczne wyczerpanie. Myślę, że ta debata uzmysłowiła wielu Polakom, także tym dotychczas popierającym PO, jaki jest realny stan Polski. Przychodzi otrzeźwienie.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts