Grupa TVN Discovery szykuje nowy "hit". W nowym reality show geje walczyć będą o "księcia"

Player.pl we współpracy z Jake Vision pracuje nad polską edycją gejowskiego randkowego formatu „Finding Prince Charming”. Zdjęcia do programu mają być realizowane latem w egzotycznym kraju, właśnie trwają poszukiwania uczestników - informuje portal wirtualnemedia.pl.

materiały producenta

Jak tłumaczy portalowi biuro prasowe grupy TVN Discovery format ma "uwrażliwić, zmienić stereotypy i otworzyć nas". Jakie stereotypy będzie łamał i jaką rozrywkę będzie zapewniał? 

"Finding Prince Charming" (dosłownie "Poszukiwanie Księcia Uroczego") to program stworzony w 2016 roku dla jednej z amerykańskich sieci kablowych. Bierze w nim udział trzynastu homoseksualistów... rywalizujących o względy jednego, nazywanego w programie "księciem". Ma to być w zamyśle "bogaty i przystojny mężczyzna, poszukujący miłości".

Grupa wywieziona jest do willi, gdzie przeprowadzane są "indywidualne i grupowe randki". 

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, nie wiadomo jeszcze pod jakim tytułem program wejdzie na polski rynek. Obecnie producenci przyznają, że nie mają ani uczestników, ani "księcia". Casting trwa już dwa miesiące a kandydatów wyszukiwano na Instagramie. Program będzie kręcony latem w Meksyku.

Wedle zapewnień producentów, program nawiązuje do poprzedniego "hitu" stacji, "Kawalera do wzięcia", gdzie grono kobiet rywalizowało o względy bogatego kawalera. 

 


Źródło: niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl

#reality show #media #TVN #geje

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo