Twarde sygnały z NATO

  

Wyrzucanie z kolejnych krajów Europy dyplomatów Federacji Rosyjskiej to nie przypadek. To wspólna przemyślana polityka krajów NATO przeciwko bardzo agresywnym działaniom Władimira Putina. Nie może być bowiem żadnej zgody na zabójstwa i działania o charakterze terrorystycznym, prowadzone swobodnie przez rosyjskie służby w Europie.

Przekaz w tej sprawie musi być twardy i jednoznaczny, aby ostudzić zapędy Władimira Putina. Przy tej okazji warto podkreślić, że procedury kontrwywiadowcze wdrażane w poszczególnych krajach NATO, mające pomóc skutecznie walczyć z rosyjskim wywiadem zarówno cywilnym, jak i wojskowym, powstały w Krakowie, w Centrum Eksperckim NATO ds. Kontrwywiadu. To bardzo silny sygnał, świadczący o wielkim zaufaniu, jakim wśród krajów Sojuszu (w tym przede wszystkim USA) cieszy się Polska.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts