Rybnik: Zatrzymano nożownika

Policjanci z Rybnika zatrzymali 46-latka podejrzanego o kilkukrotne ugodzenie nożem 28-letniego mieszkańca tego miasta. Napastnik, który chwilę wcześniej zaczepiał psa należącego do 28-latka, wrócił z nożem i ranił mężczyznę w klatkę piersiową, ramię i udo.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Szczegółowe okoliczności zajścia, do którego doszło we worek wieczorem w rejonie wybiegu dla psów przy ul. Sztolniowej, wyjaśniają pod nadzorem prokuratury policjanci z komisariatu z dzielnicy Boguszowice - podała w środę rybnicka komenda.

Z ustaleń policjantów z Komisariatu Policji w Boguszowicach wynika, że podczas spaceru z psem grupa osób napotkała mężczyznę, który zaczął zaczepiać pupila należącego do 28-latka. Kiedy zwrócono mu uwagę, aby nie drażnił psa, mężczyzna odszedł. Po pewnym czasie awanturnik wrócił na miejsce i zaatakował 28-latka nożem, zadając ciosy w klatkę piersiową, ramię oraz udo

 - opisują policjanci.

Jeden ze świadków ataku pobiegł za sprawcą. Kryminalni zatrzymali do tej sprawy 46-letniego mieszkańca Rybnika, który miał zadać ciosy nożem, a także 38-latkę podejrzaną o utrudnianie policyjnych czynności.

Poszkodowany z ranami kłutymi trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo; cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie – zaznacza policja. 

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Rybnik #śląskie #napaść #nożownik

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo