Gala szturmowych batalionów Polski

  

Decyzją kilkunastu tysięcy Polaków skupionych w ruchu klubów „Gazety Polskiej” nagrodą Człowiek Roku Klubów „GP” 2020 uhonorowany został prezes PiS Jarosław Kaczyński. Nagrodę wręczono podczas gali „Gazety Polskiej”, którą w związku z panującą pandemią można było oglądać w Telewizji Republika oraz na portalu Niezależna.pl.

Anna Wójcik z Fundacji Klubów „GP”, wygłaszając laudację, powiedziała: „Przyznaliśmy nagrodę politykowi, którego życiorys, wiedza, odwaga, poświęcenie i dokonania są wszystkim znane, który jest autorytetem, gwarantem tego, że pod jego czujnym okiem sprawy Polski idą w dobrym kierunku”. A Paweł Piekarczyk dodał: „Jest ono uhonorowaniem ciężkiej pracy, wiedzy, odwagi i miłości do Polski”. Jarosław Kaczyński, dziękując za nagrodę, podkreślił: „Nagroda, którą państwo przyznali w tym roku, jest wielkim zaszczytem, za który dziękuję. Jest wielkim zaszczytem dlatego, że to środowisko, te szturmowe bataliony Polski patriotycznej i niepodległej tę nagrodę przyznają. Jestem wdzięczny, zaszczycony i uważam tę chwilę za piękną w moim życiu, w którym zdarzyły się tragedie, ale w którym przyszły także sukcesy, i mam nadzieję, że będą one kontynuowane” – podsumował laureat.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts