Rewolucyjny manifest tow. Grodzkiego

  

Po lekturze wynurzeń marszałka Senatu w „Gazecie Wyborczej” zrobiło mi się i śmieszno, i straszno. Tomasz Grodzki jak zawsze chce wytrącić władzę z rąk złego PiS. W swoich marzeniach jednoczy opozycję ze sobą na czele, aby przy okazji głosowania nad Funduszem Odbudowy zdymisjonować rząd i powołać nowy, lepszy. Ten nowy rząd całej opozycji (czyli z towarzyszami Millerem, Cimoszewiczem i Czarzastym) odbuduje Polskę w sposób, jakiego sobie życzy prof. Grodzki.

Będzie lepiej, praworządniej, sprawiedliwiej. Służba zdrowia i sądy się naprawią i wszyscy zwolennicy Grodzkiego będą zadowoleni. „Razem”, „szybciej”, „musimy”, „ani jednego dnia rządów Zjednoczonej Prawicy i złego PiS więcej”. Tak to marszałek Grodzki niczym Lenin wpadł w rewolucyjny ton. Rzeczywiście wspomniani wyżej towarzysze z b. PZPR jak znalazł się do tej rewolucji nadają. Lenin też obiecywał właściwie wszystkim wszystko, a skończyło się zbiorową rzezią. Marszałek Grodzki oczywiście ani tak skuteczny, ani tak krwawy nie jest, ale kierunek chciałby obrać ten sam. Ale zanim ruszy szturmować Nowogrodzką, może nabierze cywilnej odwagi, zrzeknie się immunitetu i stawi w prokuraturze, aby wyjaśnić wszelkie dotyczące go wątpliwości…?

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts