Z OSTATNIEJ CHWILI

Sekretarz generalny Stoltenberg: zakończyliśmy szczyt, który przygotuje nas na wyzwania przyszłości • • • Stoltenberg: będziemy walczyć z terroryzmem we wszystkich jego przejawach • • • Stoltenberg: globalny kryzys żywnościowy jest bezpośrednim rezultatem ataku Rosji na Ukrainę • • • Premier: wynegocjowaliśmy z KE Umowę Partnerstwa, która pozwoli sięgnąć po środki UE w latach 2021-2027 • • •

Lisiewicz kpi z „antyszczepów”: O zderzeniu z planetoidą w 2068 też mamy myśleć samodzielnie?

„Najbardziej bezczelne ruskie hasło w sprawie szczepionek: >>Myśl samodzielnie!<<. Równie dobrze zamordystyczne kacapy mogłyby nam kazać samodzielnie analizować ryzyko zderzenia planetoidy Apophis z ziemią w 2068 r. Po prostu nikt poza astronomami nie ma odpowiedniej wiedzy, by cokolwiek w tej sprawie przewidzieć. Identycznie jest z naszą wiedzą o składzie i działaniu szczepionek. W efekcie to >>samodzielnie<< polega na tym, że mamy słuchać w sprawach, o których nie mamy pojęcia, podstawionych nam szarlatanów lub agentów, czyli np. >>niektórych środowisk medycznych<< czy >>nonkonformistycznego lekarza<<. To jest wolność i samodzielność z sowieckiej pieśni: >>Ja drugoj takoj strany nie znaju, gdie tak wolno dyszyt człowiek<<” – pisze w najnowszym tygodniku Gazeta Polska Piotr Lisiewicz.

Klaus Hausmann/pixabay.com/service/license/

Dlaczego akurat do prawicowego elektoratu kierowana jest propaganda antyszczepionkowców? Lisiewicz piszę, że rosyjska agentura „wykorzystuje do mieszania nam w głowach naszą nieufność do establishmentu. Nie ufacie postkomunistycznym elitom i salonowym intelektualistom? Układy prawników i lekarzy uważacie głosujących na PO uznajecie za patologię? Super! To nie możecie ufać też międzynarodowym komisjom, kwalifikującym szczepionki do stosowania. Tylko nonkonformistycznym lekarzom, o których nonkonformizmie wcześniej nie słyszeliście tylko dlatego, że ich nie nagłaśniano, bo byli niezależni”.

Mutacja tego samego kłamstwa, z którym zmagali się Margaret Thatcher czy Ronald Reagan

Jak realizowane są dzięki manipulacjom antyszczepionkowców cele rosyjskiej agentury?

„W owych teoriach od koncernów farmaceutycznych szybko dochodzimy Billa Gatesa, a potem do światowego centrum zła, które chce nas pozabijać czy tam depopulować. I dziwnym  trafem nigdy nie mieści się ono w Moskwie ani Pekinie, a w Ameryce. W gruncie rzeczy ta ideologia to nowa mutacja tego samego kłamstwa, z którym zmagać się musieli Margaret Thatcher czy Ronald Reagan”.
- wyjaśnia Lisiewicz.

Autor opisuje, jak rozpoznać osobę z mózgiem wypranym przez antyszczepionkowców:

„Po czym poznać, że wasz dobry kolega, patriota i prawicowiec, stał się ciężkim przypadkiem wyprania mózgu przez antyszczepionkową sektę? W skrajnie radykalnej wersji, będzie oskarżał zwolenników szczepionek o udział w ludobójstwie. W radykalnej niewiele mniej, oskarży że jesteśmy przekupieni albo wyjątkowo tchórzliwi. Bo niektórzy nasi koledzy mają odwagę mówić prawdę!”.

Jeśli opętaniec bredzi, że jesteśmy skorumpowani, niech usłyszy stek wyzwisk

Zdaniem Lisiewicza, najgorszą metodą reakcji na ten bełkot jest przyjmowanie, że osobie tej wolno nas obrażać, oskarżając o nieczyste intencje:

„Jedyna sensowna nasza reakcja, mogąca pomóc takiemu opętańcowi, to stek wyzwisk, od których mu zwiędną uszy. Żeby wiedział, że nie wolno mu nas obrażać. Jak opętaniec się przymknie, można z nim ewentualnie, łaskawie porozmawiać”.

Jak pisze Autor, narzucona została maniera, że krytykując antyszczepionkowców wszystko wolno, ale nie podejrzewać ich o  bycie rosyjskimi agentami. Jak stwierdza, wobec osób publicznych nie wolno stosować tej zasady:

„Mam odwrotnie. Najpierw podejrzewam o to, że są wybudzonymi kacapskimi agentami i pod tym kątem analizuje ich zachowania oraz życiorysy. Bardziej korzystne dla nich wersje zostawiam sobie na później”.


Więcej w najnowszym tygodniku „Gazeta Polska”, dostępnym w kioskach od środy 21 kwietnia

 


Źródło: niezalezna.pl

#antyszczepionkowcy #ruch antyszczepionkowy #szczepienia ##SzczepimySię #Piotr Lisiewicz #koronawirus #COVID-19 #pandemia

Magdalena Nowak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo