Smoleńsk – tu już nie ma pytań

  

Tusk wypuszczający kilka fejknewsów (podsuniętych już lata temu przez putinowską propagandę) na temat odpowiedzialności Lecha Kaczyńskiego za tę katastrofę i podchwytujący to politycy PO.

Schwertner z Onetu, który w reakcji na pytanie o nowe informacje dotyczące 10 kwietnia, stroi sobie prymitywne żarty. W końcu banda Obywateli RP i kilka ich koleżanek ze Strajku Kobiet zakłócająca oficjalne obchody ku czci ofiar 10 kwietnia. Co łączy wspomniane powyżej wydarzenia? Pokazują one bardzo wyraźnie, jak żywe, wciąż mocne jest kłamstwo o Smoleńsku. Czy mowa o ważnych politykach, o polskich dziennikarzach czy o prymitywnych zadymiarzach na ulicach. To kłamstwo zaczęło się w bardzo konkretnym momencie, gdy media przychylne PO zdecydowały się partycypować w rosyjskiej machinie dezinformacyjnej oraz kiedy Donald Tusk wypuścił swojego kundla Palikota na harce.

Wtedy, gdy zaczęły się dowcipy o „zimnym Lechu”, „pieczonej kaczce” i „krwawej Mary”, wrzaski „jeszcze jeden”, życzenia śmierci. Było to największe zbydlęcenie III RP, barbarzyństwo, które, jak widać, jeszcze się nie skończyło. To tam są korzenie patologii i środowisk, które i dziś mają jak najgorszy wpływ na nasze państwo. Czy mowa tu o SokuZBuraka, o Obywatelach RP czy o powtarzających wciąż smoleńskie kłamstwa politykach bądź dziennikarzach. Wiele się jednak przez ostatnie lata zmieniło na lepsze – także w zakresie naszej wiedzy o tej tragedii. Dzięki ostatnio ujawnionym informacjom (zwłaszcza dzięki Anicie Gargas) możemy mieć pewność co do roli Tuska i PO w tym czasie. Ludzi klękających przed Putinem, osłabiających i sabotujących własne państwo, robiących wszystko, by utrudnić realne śledztwo, wspierających we wszystkim Rosję.

Dziś już nikt nie może udawać, że o tym nie wie. Pisarz Jacek Piekara trafnie stwierdził: „Mam nieprzekraczalną granicę: kto drwi z Katastrofy Smoleńskiej, jej ofiar oraz pamięci o niej, ten sam stawia się poza kręgiem ludzi cywilizowanych”. Tyczy się to nie tylko idiotów z Obywateli RP, organizujących zadymy. Także rzeszy dziennikarzy i „autorytetów”, którzy wciąż udają, że nic nie widzą i nic nie wiedzą. Oni też postawili sami siebie poza kręgiem ludzi cywilizowanych – i powinniśmy im to jasno pokazać.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts