Policjantka poinformowała, że funkcjonariusze komisariatu w Wesołej prowadzą poszukiwania 32-letniej Anny Ładnej i 3-letniej Natalii Ładnej.

Według ich ustaleń 32-letnia kobieta wyszła w niedzielę z córką z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu nikim z bliskich.

Anna Ładna ma około 165 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy ciemne, proste do ramion, bez odrostów, brązowe oczy, nos prostolinijny, uszy przylegające, uzębienie pełne.

"W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej ubrana była w zieloną kurtkę kapturem i niebieskie jeansy"

- powiedziała policjantka. Dodała, że 32-latka ma znak szczególny w postaci wystającej brodawki na szyi.

Z kolei jej córka Natalia Ładna ma około 110 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy rude do ramion, oczy niebieskie, nos prosty, uszy odstające. "W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy" - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Policjantka zaapelowała o pomoc do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu matki i córki.

"Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. (47) 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl" - dodała.