Internetowa patorozrywka

  

Rozpalenie ogniska w mieszkaniu, pobicie na wizji swojej dziewczyny, namawianie 12-letnich dziewczyn do rozbierania się przed kamerami – to tylko część internetowych pseudopopisów patostreamerów. Podczas ich relacji na żywo królują wulgarność, agresja, chamstwo i alkohol.

Patostreamerzy przekraczają kolejne granice, żeby „zabawić” setki tysięcy nastolatków. A jednocześnie żeby zdobyć popularność, zwiększyć liczbę odsłon, lajków itd. A to ma już konkretny wymiar finansowy. Przez jeden dzień są w stanie zarobić nawet kilka tysięcy złotych. Niedawno jeden z nich nakręcił z kolegami filmik, w którym znęcają się nad niepełnosprawnym intelektualnie chłopakiem. Nakłaniają go do upadlających czynności, jak rozbijanie cegieł na głowie, jedzenie garściami ziemi czy skakanie do śmietnika. Sprawą zajęła się prokuratura. Najbardziej przeraża nawet nie to, że istnieje grupka tak zdeprawowanych dwudziestolatków. Martwi wpływ „szamba”, które nagrywają, na umysły rzeszy obserwujących to młodych ludzi, a zwłaszcza dzieci, tak bardzo dziś zależnych i uzależnionych od internetu.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts