Oscary 2021: Zendaya, Brad Pitt i Harrison Ford wśród wręczających nagrody 

Zendaya, Brad Pitt i Harrison Ford to niektóre ze znanych twarzy, które będą wręczać nagrody podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów. W związku z pandemią dla gwiazd zostaną utworzone specjalne międzynarodowe centra, do których będą musiały się udać podczas ceremonii czekając, czy usłyszą że są zwycięzcami.

facebook.com/FilmPlanetPolska

Do tego zacnego grona dołączą także m.in.: gwiazda „Jokera” - Joaquin Phoenix, aktorka „Legally Blonde” - Reese Witherspoon oraz reżyserka „One Night in Miami” - Regina King poinformowała Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej. 

Bong Joon Ho, który wyreżyserował zeszłorocznego zwycięzcę „Parasite”, również wystąpi na ceremonii zaplanowanej na 25 kwietnia, wraz z Donem Cheadle, Halle Berry, Bryanem Cranstonem i Renee Zellweger. 

Ceremonia odbędzie się w tym roku w dwóch lokalizacjach w Kalifornii - w jej stałym miejscu w Dolby Theatre w Hollywood oraz na Union Station w centrum Los Angeles. Jesse Collins, Stacey Sher i Steven Soderbergh, producenci serialu, powiedzieli, że zebrano naprawdę gwiezdną obsadę.

„Jest tu tak dużo mocy, że mogą być potrzebne okulary przeciwsłoneczne”

- dodali wspólnie twórcy.

Spektakl został przesunięty w stosunku do swojej zwykłej lutowej daty w wyniku pandemii, która zmusiła do wprowadzenia szeregu zmian w programie uroczystości. Jednak w przeciwieństwie do innych ceremonii w tym roku, organizatorzy Oscarów wykluczyli użycie Zoomu podczas imprezy, a zamiast tego gwiazdy będą fizycznie uczestniczyć w pokazie. 

Uroczystość następuje po tym, jak ceremonie Złotych Globów i Grammy ucierpiały na rozgłosie w tym roku. Teraz na całym świecie zostaną utworzone międzynarodowe centra, do których gwiazdy będą mogły udać się w ramach ceremonii, by usłyszeć, czy ich imię zostanie ogłoszone jako zwycięzca. 

Londyn będzie jednym z takich miejsc. Gwiazdy takie jak: Sir Anthony Hopkins, Olivia Colman, Riz Ahmed Carey Mulligan i Daniel Kaluuya należą do Brytyjczyków, którzy mają nadzieję na zwycięstwo w kategoriach aktorskich. Emerald Fennell konkuruje o nagrodę dla najlepszego reżysera za swój film „Promising Young Woman”, który trafi do Sky Cinema w piątek 16 kwietnia. 


 

 Źródło: niezalezna.pl, news.sky.com

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo