Niech Hołownik odpłynie w siną dal

  

Nieudana szczepionkowa prowokacja Szymona Hołowni może się dla dziennikarza okazać tym, czym wycieczka na Maderę dla Ryszarda Petru. Trzeba sobie powiedzieć, że tak dla Polski byłoby najlepiej. Od pewnego czasu Szymon Hołownia stanowi polityczny problem dla tych z lewa i prawa.

Odbiera on poparcie w sondażach nie tylko partiom opozycyjnym, lecz także Zjednoczonej Prawicy. A przecież były dziennikarz TVN prezentuje antypolonizm i antyklerykalizm najgorszego sortu. Lepiej więc byłoby, by Hołownia zniknął z polskiego pejzażu politycznego jak najszybciej. Nadzieją dla opozycji na przejęcie władzy powinno być pogodzenie się ze zmianami, jakie zaszły w Polsce po 2015 r. Jeśli zostałaby ona doholowana do władzy przez „Hołownik”, oznaczałoby to nadejście rządów łączących cechy najgorszych rządów III RP – rządów Donalda Tuska i Leszka Millera.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts